Denman Squargonomics S – Hranatý kartáč 25mm

338 

Denman Squargonomics S – Hranatý kartáč 25mm od společnosti s výborným jménem Denman lze u nás pořídit za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Denman Squargonomics S – Hranatý kartáč 25mm výhodně za super cenu 338 Kč.

Popis

Denman Squargonomics S – Hranatý kartáč 25mm od této skvělé značky Denman , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Výhody: hranatý tvar hlavy kartáče umožňuje snadné tvarování konečků vlasů a zvýšení objemu od kořínků zvlněné štětiny – šetrné k vlasové pokožce rukojeť se saténovým povrchem je pružná, odolná a tvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky Efekt: vytvarované vlasy u konečků hladkost vlasů objem od kořínků Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623005002
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Squargonomics S - Hranatý kartáč 25mm
Denman Squargonomics S – Hranatý kartáč 25mm
338