Denman Hot Curl M – Termický kartáč 43mm D63

463 

Denman Hot Curl M – Termický kartáč 43mm D63 od výrobce se skvělou pověstí Denman je u nás za výhodnou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Denman Hot Curl M – Termický kartáč 43mm D63 momentálně k dispozici za 463 Kč.

Popis

Denman Hot Curl M – Termický kartáč 43mm D63 od známé kvalitní značky Denman jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Výhody: pružné nylonové štětiny, rozmístěné dokola, snadno pronikají do vlasů rukojeť je pružná, odolná a tvar ovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky otvory pro urychlení vysoušení a tvar ování vlasů hlava kartáče: keramika s Al povrchem Efekt: hladký nebo zvlněný styling dlouhotrvající účes Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623011966
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Hot Curl M - Termický kartáč 43mm D63
Denman Hot Curl M – Termický kartáč 43mm D63
463