Denman Head Huggers XS – Termický kartáč 25mm

335 

Denman Head Huggers XS – Termický kartáč 25mm od spolehlivého výrobce Denman je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Denman Head Huggers XS – Termický kartáč 25mm – můžete mít za 335 Kč.

Popis

Denman Head Huggers XS – Termický kartáč 25mm od našeho výrobce Denman je k dostání výhodně. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Výhody: keramická hlava kartáče se ohřívá stejnoměrně, nedochází tedy k přehřívání a poškozování vlasů tvar přesýpacích hodin (kopíruje tvar hlavy) – vlasy lze snadno tvarovat již od kořínků zvlněné štětiny – šetrné k vlasové pokožce rukojeť se saténovým povrchem je pružná, odolná a tvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky Efekt: extra objem od kořínků zdravé vlasy i při častém stylingu Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 1189
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Denman Head Huggers XS - Termický kartáč 25mm
Denman Head Huggers XS – Termický kartáč 25mm
335