Denman Head Huggers M – Termický kartáč 43mm

450 

Denman Head Huggers M – Termický kartáč 43mm od tohoto skvělého výrobce Denman je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Denman Head Huggers M – Termický kartáč 43mm právě nyní za bezkonkurenční cenu 450 Kč.

Popis

Denman Head Huggers M – Termický kartáč 43mm od výrobce s dobrým jménem Denman , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Výhody: keramická hlava kartáče se ohřívá stejnoměrně, nedochází tedy k přehřívání a poškozování vlasů tvar přesýpacích hodin (kopíruje tvar hlavy) – vlasy lze snadno tvarovat již od kořínků zvlněné štětiny – šetrné k vlasové pokožce rukojeť se saténovým povrchem je pružná, odolná a tvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky Efekt: extra objem od kořínků zdravé vlasy i při častém stylingu Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623006412
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Head Huggers M - Termický kartáč 43mm
Denman Head Huggers M – Termický kartáč 43mm
450