Denman Head Huggers L – Termický kartáč 53mm

475 

Denman Head Huggers L – Termický kartáč 53mm od společnosti s předním postavením na trhu Denman lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Denman Head Huggers L – Termický kartáč 53mm stojí ted u nás 475 Kč.

Popis

Denman Head Huggers L – Termický kartáč 53mm od dodavatele se skvělou pověstí Denman je k dostání výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Výhody: keramická hlava kartáče se ohřívá stejnoměrně, nedochází tedy k přehřívání a poškozování vlasů tvar přesýpacích hodin (kopíruje tvar hlavy) – vlasy lze snadno tvarovat již od kořínků zvlněné štětiny – šetrné k vlasové pokožce rukojeť se saténovým povrchem je pružná, odolná a tvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky Efekt: extra objem od kořínků zdravé vlasy i při častém stylingu Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623006429
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Head Huggers L - Termický kartáč 53mm
Denman Head Huggers L – Termický kartáč 53mm
475