Denman Duster Brush – Ometací štětec

425 

Denman Duster Brush – Ometací štětec od přední značky Denman . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Denman Duster Brush – Ometací štětec v současnosti za 425 Kč.

Popis

Denman Duster Brush – Ometací štětec zboží dodává Denman , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Výhody: ergonomická rukojeť extra jemná nylonová vlákna možnost postavení na rovnou plochu Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623000953
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Denman Duster Brush - Ometací štětec
Denman Duster Brush – Ometací štětec
425