Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů

375 

Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů od výrobce se skvělou pověstí Denman lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů , zboží pořídíte ted u nás za 375 Kč.

Popis

Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů od spolehlivé značky Denman – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Výhody: zuby s kulatou špičkou rukojeť je delší, zakulacená a vytvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky směrování zubů zabezpečuje přiměřené napnutí vlasů během úpravy pro všechny typy vlasů Efekt: fénování vlasů dohladka, vytvarování a uhlazení směrování vlasů směrem ven měkkost účesu vytvoření elegantního tvaru „bob“ Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623000304
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů
Denman Classic úzký kartáč 9 řad zubů
375