Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů

313 

Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů od skvělého výrobce Denman . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů právě nyní za skvělou cenu 313 Kč.

Popis

Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů značky Denman je k získání právě teď u nás za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Výhody kartáče: zuby s kulatou špičkou rukojeť je delší, zakulacená a vytvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky směrování zubů zabezpečuje přiměřené napnutí vlasů během úpravy pro všechny typy vlasů Efekt kartáče: fénování vlasů dohladka, vytvarování a uhlazení směrování vlasů směrem ven měkkost účesu vytvoření elegantního tvaru „bob“ Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – S produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623000298
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů
Denman Classic úzký kartáč 7 řad zubů
313