Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů – Nordic Ice

313 

Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů – Nordic Ice od skvělé značky Denman , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů – Nordic Ice za super cenu 313 Kč.

Popis

Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů – Nordic Ice zboží dodává Denman je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Výhody kartáče: zuby s kulatou špičkou rukojeť je delší, zakulacená a vytvarovaná pro přirozený, a tedy pohodlný úchop ruky směrování zubů zabezpečuje přiměřené napnutí vlasů během úpravy pro všechny typy vlasů v moderním Nordic Ice provedení Efekt kartáče: fénování vlasů dohladka, vytvarování a uhlazení směrování vlasů směrem ven měkkost účesu vytvoření elegantního tvaru „bob“ Hřebeny a kartáče Denman Hřebeny a kartáče Denman jsou oblíbené po celém světě. Milují je všichni: kadeřníci, stylisté celebrit, modelky, maminky i jejich dcery. Vášeň pro Denman má tyto důvody: Respekt – šetrné k vlasům a vlasové pokožce. Technologie – na každý styl najdete vhodný kartáč, díky moderním technologiím. Ergonomie – produkty jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly především kadeřníkům. Ergonomické rukojeti zpříjemní práci. Vyrobeno v Evropě – hřebeny a kartáče jsou vyrobeny ve Velké Británii. Za rok vyrobí Denman 5 000 000 kusů. 60 zemí – s produkty Denman pracují kadeřníci ve více než 60 zemích.

 

Informace o produktu

  • Značka: Denman
  • EAN: 738623013243
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů - Nordic Ice
Denman Classic D3 úzký kartáč 7 řad zubů – Nordic Ice
313