Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500,- Kč

500 

Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500,- Kč od známého výrobce NaVlas.cz je u nás za výhodnou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500,- Kč – nyní zakoupíte od 500 Kč.

Katalogové číslo: 4146 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500,- Kč od značky s dlouholetou tradicí NaVlas.cz lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Potěšte své blízké dárkem, který si mohou na sebe ušít na míru. Dárkový poukaz potěší vlasové profesionály, ženy, kterým záleží na trvale udržitelné kráse nebo gentlemeny navštěvující barber shop. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení a je možné jej využít na kompletní sortiment NaVlas.cz nebo na prodejnách PePe Hair & Beauty. Na dárkový poukaz se nevracejí peníze a slevové kódy nelze kombinovat. Poukaz Vám po zakoupení zašleme fyzicky poštou. Na dárkovém poukazu naleznete slevový kód, který obdarovaný zadá v nákupním košíku do pole slevový kupón a hodnota poukazu se odečte z ceny nákupu.

 

Informace o produktu

  • Značka: NaVlas.cz
  • EAN: 4146
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500
Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 500,- Kč
500