Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500,- Kč

1500 

Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500,- Kč od kvalitní společnosti NaVlas.cz je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500,- Kč momentálně v akci za 1500 Kč.

Katalogové číslo: 4148 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500,- Kč od známé kvalitní značky NaVlas.cz . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Potěšte své blízké dárkem, který si mohou na sebe ušít na míru. Dárkový poukaz potěší vlasové profesionály, ženy, kterým záleží na trvale udržitelné kráse nebo gentlemeny navštěvující barber shop. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení a je možné jej využít na kompletní sortiment NaVlas.cz nebo na prodejnách PePe Hair & Beauty. Na dárkový poukaz se nevracejí peníze a slevové kódy nelze kombinovat. Poukaz Vám po zakoupení zašleme fyzicky poštou. Na dárkovém poukazu naleznete slevový kód, který obdarovaný zadá v nákupním košíku do pole slevový kupón a hodnota poukazu se odečte z ceny nákupu.

 

Informace o produktu

  • Značka: NaVlas.cz
  • EAN: 4148
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500
Dárkový poukaz NaVlas.cz v hodnotě 1.500,- Kč
1500