Dapper Dan Matt Clay 100ml – Hlína na vlasy s matným efektem

385 

Dapper Dan Matt Clay 100ml – Hlína na vlasy s matným efektem od této značky Dapper Dan . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Dapper Dan Matt Clay 100ml – Hlína na vlasy s matným efektem ve výhodné slevě 385 Kč.

Popis

Dapper Dan Matt Clay 100ml – Hlína na vlasy s matným efektem od kvalitní značky Dapper Dan je právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Dokonale silná a dlouhotrvající fixace s perfektně matným vzhledem a navrch příjemná vůně s tóny šafránu a kůže. To vše nabízí pánský stylingový přípravek Matt Clay, ideální pro vytvoření ležérního pánského účesu. Díky krémové konzistenci se snadno nanáší a následně pak i jednoduše z vlasů vymývá. Použití: Malé množství přípravku naneste do suchých či vlhkých vlasů a dotvarujte do požadovaného účesu. DAPPER DAN Značka Dapper Dan vznikla v roce 2011 v anglickém Sheffieldu a za cíl si stanovila jediné. Uvést na trh pánské přípravky, které zcela uspokojí i ty nejdivočejší stylingové potřeby. Tomu předcházel zhruba desetiletý vývoj za spolupráce těch největších profesionálů v oboru kadeřnictví. Jako první byla představena matná stylingová pasta, která se stala naprostým hitem. Do prodeje byly následně přidávány další přípravky té nejvyšší kvality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dapper Dan
  • EAN: 634158476280
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Dapper Dan Matt Clay 100ml - Hlína na vlasy s matným efektem
Dapper Dan Matt Clay 100ml – Hlína na vlasy s matným efektem
385