Creed White Amber – EDP 75 ml

11614 

Creed White Amber – EDP 75 ml od spolehlivé značky Creed lze u nás nakoupit za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Creed White Amber – EDP 75 ml aktuálně zrovna za 11614 Kč.

Katalogové číslo: 3508440753069 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed White Amber – EDP 75 ml od značky s dlouholetou historií Creed je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

White Amber je ovocně-květinová vůně s buketem ovoce, jasmínu a benzoinu v kombinaci s bohatou ambrou a indickým santalovým dřevem. Bílá ambra vzdává hold zlatému jantaru, vzácné pryskyřičné přísadě, která se dlouho používala ve šperkařství a parfumérii. Jantar je historicky jedním z nejvíce ceněných pokladů na světě, který je známý svou krásou i léčivými a životními silami. Vyzkoušejte tuto jedinečnou vůni i vy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Značka: Creed
  • EAN: 3508440753069
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, benzoin”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Creed White Amber - EDP 75 ml
Creed White Amber – EDP 75 ml
11614