Creed Love In White – EDP 75 ml

5478 

Creed Love In White – EDP 75 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Creed je k dostání za výborné peníze. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Creed Love In White – EDP 75 ml stojí ted u nás 5478 Kč.

Katalogové číslo: 3508441104617 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed Love In White – EDP 75 ml od značky Creed . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Love In White je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinková slupka, v srdci ucítíte kombinaci růže, italského jasmínu, magnolie, narcisu, kosatce a rýže. Vůni uzavírá santalové dřevo, vanilka a šedá ambra. Na trh byla uvedena v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Značka: Creed
  • EAN: 3508441104617
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”italský jasmín, růže, magnólie, kosatec, rýže, narcis”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomerančová kůra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Creed Love In White - EDP 75 ml
Creed Love In White – EDP 75 ml
5478