Creed Bois Du Portugal – EDP 100 ml

5749 

Creed Bois Du Portugal – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Creed je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Creed Bois Du Portugal – EDP 100 ml k sehnání zrovna v akci za 5749 Kč.

Katalogové číslo: 3508441001008 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed Bois Du Portugal – EDP 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Creed je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Parfémová voda Bois Du Portugal od značky Creed patří do skupiny orientálně-dřevitých vůní. Je určena pro všechny muže, kteří milují dobrodružství. Nechte se unést jejími svěžími tóny.

 

Informace o produktu

  • Značka: Creed
  • EAN: 3508441001008
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule”}}.  . . . . . . . . .
Creed Bois Du Portugal - EDP 100 ml
Creed Bois Du Portugal – EDP 100 ml
5749