Cosmetica Bohemica – Dárková kazeta Vánoční

409 

Cosmetica Bohemica – Dárková kazeta Vánoční od naší známé značky Cosmetica Bohemica lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Cosmetica Bohemica – Dárková kazeta Vánoční ve výhodné ceně 409 Kč.

Katalogové číslo: 8592000606570 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Cosmetica Bohemica – Dárková kazeta Vánoční od společnosti se zárukou kvality Cosmetica Bohemica je momentálně ve výhodné akci. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Vánoční balíček obsahuje Vánoční koupelovou sůl s vůní skořice, pomerančů, vanilky a jablek 320g, Vánoční sprchový gel se skořicí, vanilkou a pomerančem 240ml a Vánoční mýdlo 120g. Kolekce Boemi Style Kolekce zahrnuje výrobky s obsahem rostlinných extraktů. Řada výrobků s olivovým olejem je určena pro celkovou regeneraci a výživu pokožky. Kosmetiku s minerály Mrtvého moře, které léčivě působí na řadu kožních onemocnění, jistě ocení každý, jehož se problémy s pokožkou týkají. Cosmetica Bohemica Společnost vznikla v roce 1999 jako malá dílna zaměřená na ruční výrobu bylinných mýdel. Díky zájmu o výrobky (původně mýdla Lavea) se začala firma rozrůstat a rozšiřovat sortiment. Všechny výrobky vyrábí z nejkvalitnějších dostupných surovin, které jsou co nejšetrnější k pokožce a zásadně k výrobě nepoužívají levné suroviny. K barvení produktů používají potravinářské barviva a jejich produkty nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech. Jejich výroba je založena na vysokém podílu ruční práce, takže každý výrobek je skutečně originálem. V mýdlech nejsou použity žádné konzervanty ani stabilizátory a vůně mýdel je dosaženo kombinaci silic a vonných olejů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cosmetica Bohemica
  • EAN: 8592000606570
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Cosmetica Bohemica - Dárková kazeta Vánoční
Cosmetica Bohemica – Dárková kazeta Vánoční
409