Comme des Garçons 2 Man – EDT 50 ml

2099 

Comme des Garçons 2 Man – EDT 50 ml od výrobce s dobrým jménem Comme des Garçons . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Comme des Garçons 2 Man – EDT 50 ml výhodně za 2099 Kč.

Katalogové číslo: 8411061548943 Kategorie: , Štítek:

Popis

Comme des Garçons 2 Man – EDT 50 ml od skvělého a známého výrobce Comme des Garçons je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Výhodná akce opravdu pro každého.

2 Man od značky Comme des Garçons je chyprově-dřevitá toaletní voda pro muže. Autorem této vůně je Mark Buxton, který vnímá nositele této toaletní vody jako sebevědomého a ambiciózního muže, který je spokojený se svým životem, ví, co chce a jde si za vytyčenými cíli. Svrchní tóny tvoří svěží máta, aldehydy, kořeněné tóny muškátového oříšku a kmínu a celou kompozici zjemňuje citrusový, nasládlý kumquat. Květinová vůně kosatce se prolíná se šafránem a luxusními dřevitými tóny vetiveru. Živočišná vůně kůže a omamné tóny mahagonu prostupuje kouřová stopa kadidla a vytváří tak mužně smyslnou vonnou esenci, kterou si zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

 

Informace o produktu

  • Značka: Comme des Garçons
  • EAN: 8411061548943
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”aldehydy, muškátový oříšek, kmín, kumquat, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver, šafrán, kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kadidlo, mahagonové dřevo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”}}.  . . . . . . . . .
Comme des Garçons 2 Man - EDT 50 ml
Comme des Garçons 2 Man – EDT 50 ml
2099