Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3,2g

388 

Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3,2g od výrobce s mnohaletou tradicí Colorwin je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3,2g k sehnání zrovna v akci za 388 Kč.

Katalogové číslo: 8594185050537 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3,2g od skvělé značky Colorwin je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Balíček obsahuje: Sprej na krytí šedin – 75 ml Pudr na krytí šedin a objem – 3,2 g Sprej na krytí šedin Tento sprej na krytí šedin a odrostů od Colorwin je novým trendem vlasové kosmetiky. Je to efektivní způsob pro jednoduché a rychlé zakrytí šedin a odrostů. Používá se na suché vlasy a stříkat je ho třeba pouze na místa s viditelnými odrosty či šedinami. Je to šikovný pomocník pro dobu mezi barveními, který se dokonale sladí s přirozenou barvou Vašich vlasů. Sprej je bezpečný, nezatěžuje vlasy a obsahuje přírodní pigmenty. Jeho výsledek se dostaví okamžitě a lze ho vymýt šamponem. Obsah stačí pro 50 aplikací. Použití: Před použitím sprej důkladně protřepejte po dobu alespoň 5 vteřin. Aplikujte jej pouze na suché vlasy. Stříkejte obsah v malých dávkách 10-15 cm od vlasů, dokud nedosáhnete rovnoměrného pokrytí šedin. Po aplikaci sprej zaschne za pár vteřin a na vlasech se udrží až do dalšího mytí vlasů. Po zaschnutí spreje lehce přetřete vlasy kapesníkem nebo je jemně pročešte kartáčem. Zbavíte se tak nadbytečného pigmentu, který se neudržel na vlasech. Před spaním obarvené odrosty otřete tmavým ručníkem nebo jej položte na polštář, abyste předešli ušpinění povlečení. Pokud máte blond vlasy, je ideální sprej po zaschnutí nastříkat ještě jednou pro druhou vrstvu. Pudr na krytí šedin a objem Rychlé zakrytí šedin či odrostů a okamžité poskytnutí objemu unavenému účesu, tomu se říká dvě mouchy jednou ranou za použití vlasového pudru značky Colorwin. Pudr v praktickém balení s aplikátorem je dodáván v několika odstínech pro co nejpřirozenější překrytí všech nedokonalostí. Použití: Aplikujte pudr na suché vlasy v místech nedokonalostí. Přípravek vydrží ve vlasech až do jejich umytí. COLORWIN Výrobky Colorwin představují jednoduchý způsob, jak zakrýt šediny a odrosty vznikající mezi barveními Vašich vlasů. Navíc jsou bezpečné, protože nepoužívají škodlivý tekutý silikon, ale kompletně bezpečný methylal, který vlasy vůbec nezatěžuje. Mezi sortiment značky Colorwin patří korektory, spreje a šampony pro krytí odrostů a šedin. Produkty obsahují přírodní pigmenty, které nezatěžují vlasy a lze je jednoduše vymýt šamponem. Jejich aplikace je rychlá a snadná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Colorwin
  • EAN: 8594185050537
  • Další vlastnosti: Objem 1x 75 ml + 1x 3,2 g.  . . . . . . . . .
Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3
Colorwin Balíček Sprej 75ml + Pudr 3,2g
388