Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml

2214 

Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml od známé kvalitní značky Clarins je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml právě nyní za skvělou cenu 2214 Kč.

Popis

Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml od naší známé značky Clarins . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Denní krém proti stárnutí pro zralou pleť, který doplňuje energii, působí proti vráskám, viditelně zlepšuje oslabování pleti a sjednocuje její tón. Péče je poháněna silou BIO harungany, která je šetrná k pleti a stejně účinná jako retinol a BIO hlodáše.

 

Informace o produktu

  • Značka: Clarins
  • EAN: 3666057064494
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”BIO”}}.  . . . . . . . . .
Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml
Clarins Denní krém pro zralou pleť (Super Restorative Day Cream) 50 ml
2214