Chopard Jasmin Moghol – EDP 100 ml

2999 

Chopard Jasmin Moghol – EDP 100 ml značky Chopard je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Chopard Jasmin Moghol – EDP 100 ml aktuálně výhodně za 2999 Kč.

Katalogové číslo: 7640177368461 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chopard Jasmin Moghol – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Chopard je u nás k dostání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Chopard představuje svou sbírku čtyř nádherných vůní Haute Parfumerie Gardens of Paradise. Jasmin Moghol je květinová vůně pro muže i ženy. Zahalte se do květinového závoje opojného jasmínu, kterou dotváří neodolatelné tóny růže a luxusního santalového dřeva. Smyslná a působivá parfémová voda, která je originální a charismatická stejně jako její nositel. Vůni vytvořil Alberto Morillas v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chopard
  • EAN: 7640177368461
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, kašmírové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”heliotrop, osmanthus”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”malina, hořký pomeranč”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Chopard Jasmin Moghol - EDP 100 ml
Chopard Jasmin Moghol – EDP 100 ml
2999