Chloé Chloé – EDP (plnitelná) 100 ml

2249 

Chloé Chloé – EDP (plnitelná) 100 ml od přední společnosti Chloé jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Chloé Chloé – EDP (plnitelná) 100 ml na našich stránkách za 2249 Kč.

Katalogové číslo: 3616302038633 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chloé Chloé – EDP (plnitelná) 100 ml od značky s dobrým jménem Chloé je k dispizici za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Chloé vyjadřuje tvořivou a sebevědomou jedinečnost Chloé ženy. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života. Aranžuje ji do poloh průzračnosti a hřejivosti, hravosti a podmanivosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chloé
  • EAN: 3616302038633
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka, růže, magnólie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pivoňka, frézie, liči”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”}}.  . . . . . . . . .
Chloé Chloé - EDP (plnitelná) 100 ml
Chloé Chloé – EDP (plnitelná) 100 ml
2249