Chanel Pour Monsieur – EDP 75 ml

2322 

Chanel Pour Monsieur – EDP 75 ml od tohoto předního výrobce Chanel – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Chanel Pour Monsieur – EDP 75 ml na našich stránkách za 2322 Kč.

Katalogové číslo: 3145891274516 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Pour Monsieur – EDP 75 ml od spolehlivé značky Chanel je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Pour Monsieur od značky Chanel je fougerově-dřevitá vůně, která v sobě ukrývá levanduli, muškátový oříšek, citrón, vetiver a vanilku. Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891274516
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”citron, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Pour Monsieur - EDP 75 ml
Chanel Pour Monsieur – EDP 75 ml
2322