Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml

2519 

Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Chanel je pro vás pro vás právě dnes v akci. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml – nyní zakoupíte od 2519 Kč.

Katalogové číslo: 3145891402407 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml od této značky Chanel je právě teď za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Pleťový fluid s lehkou a vzdušnou texturou redukuje nežádoucí lesk a póry. Zmatňuje pleť a díky vyhlazujícím a zpevňujícím vlastnostem zanechá vaši pokožku hladkou, pevnou a omlazenou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891402407
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Vyživující, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml
Chanel Pleťový fluid Le Lift (Fluide) 50 ml
2519