Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml

2322 

Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml od společnosti s předním postavením na trhu Chanel je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml aktuálně zrovna za 2322 Kč.

Katalogové číslo: 3145891254709 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml od značky se skvělou pověstí Chanel , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Tato parfémovaná voda je převedením příběhu o lásce a vášni do jedinečné vůně. Už nebudete toužit po ničem jiném, takovou magnetickou přitažlivost má parfém s vůní santalového dřeva, jasmínu a vetiveru. Chanel No. 5 má magickou moc zahalit ženu do elegance a rafinovanosti. Kdykoli nosí tento symbol ženskosti, vyjadřuje tím svůdný okamžik. Zřejmě nejslavnější parfém, byl zařazen do síně slávy FiFi roku 1987. Vůně byla uvedena na trh v roce 1921.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891254709
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aldehydická”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, mayská růže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomerančový olej, aldehydy, ylang-ylang”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vanilka, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Chanel No. 5 - EDP (náplň) 60 ml
Chanel No. 5 – EDP (náplň) 60 ml
2322