Chanel Égoiste Platinum – EDT 50 ml

2172 

Chanel Égoiste Platinum – EDT 50 ml od známého předního výrobce Chanel je k dostání levně a pohodlně online. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Chanel Égoiste Platinum – EDT 50 ml levně za cenu 2172 Kč.

Katalogové číslo: 3145891244502 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Égoiste Platinum – EDT 50 ml od naší známé značky Chanel je k dostání teď opravdu levně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Chanel Égoiste Platinum je pánská, květinově-dřevitá vůně. “Qui a de la platine” – to je starý francouzský výraz, který vystihuje brilantního a výmluvného muže, který má rád precizní kov, má rád Égoiste Platinum. S touto vůní se určitě stanete středem pozornosti, ať vejdete kamkoliv! Vůně byla na trh uvedena v roce 1993.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891244502
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo, vetiver, lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, neroli, rozmarýn, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pelargonie (geranium), šalvěj, galbanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Égoiste Platinum - EDT 50 ml
Chanel Égoiste Platinum – EDT 50 ml
2172