Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme – EDP 50 ml

3085 

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme – EDP 50 ml od spolehlivé značky Chanel je momentálně ve výhodné akci. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme – EDP 50 ml – nyní získáte od 3085 Kč.

Katalogové číslo: 3145891235500 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme – EDP 50 ml od kvalitní společnosti Chanel je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Allure Homme Sport Eau Extreme od značky Chanel je pánská, orientálně-dřevitá vůně, která byla představena veřejnosti v roce 2012. V úvodu vůně se skrývá cypřiš, máta, mandarinka a pelyněk, v srdci nalezneme pepř. Základ je dřevitý s příměsí pižma a fazole Tonky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891235500
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, santalové dřevo, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tarragon, mandarinka, máta, cypřiš”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme - EDP 100 ml
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme – EDP 50 ml
3085