Cartier La Panthere – EDP 75 ml

2058 

Cartier La Panthere – EDP 75 ml od známé společnosti Cartier je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Cartier La Panthere – EDP 75 ml na našich stránkách za 2058 Kč.

Katalogové číslo: 3432240031921 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cartier La Panthere – EDP 75 ml od předního výrobce Cartier je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Cartier La Panthere je vůně pro ženy z roku 2014. Inspirací pro parfém La Panthere byly dva znaky. Panther jako symbol značky Cartier a Panthere jako parfém z roku 1986. Parfém Cartier La Panthere je symbolem svobody a volnosti. Představuje elegantní, nezávislou a vzpurnou ženu. Odvážnou kompozici parfému vytvořila Mathilda Laurent. Květinový parfém s nádechem sladkého ovoce vyzařuje krásu a jedinečnost. Gardénie dodává parfému moderní a originální charakter. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cartier
  • EAN: 3432240031921
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, dubový mech”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ovoce, jahoda, rebarbora”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”gardénie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Cartier La Panthere - EDP 75 ml
Cartier La Panthere – EDP 75 ml
2058