Cartier Déclaration – EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml

2399 

Cartier Déclaration – EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml od výrobce Cartier . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Cartier Déclaration – EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml – nyní můžete mít za 2399 Kč.

Katalogové číslo: 3432240505811 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cartier Déclaration – EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Cartier lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Tato pánská vůně byla stvořena pro neustále zamilované muže, přístupné a schopné vášně. Distingovaný parfém pro kavalíra, jehož zevnějšek působí sebejistě, a přesto ne bez doteku fantazie. Celým srdcem touží naplnit svůj osud a zaníceně se realizuje v umění svádět. Čistě broušená lahvička má štíhlou linii a je jemná na dotek, v ruce se uvelebí jako vyzrazené tajemství. Déclaration, to je prosté, transparentní ztělesnění světla. Má tři skleněné stěny a srdce, které vyjadřuje, jak moc znamenají pro Cartiera mužské emoce a modernost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cartier
  • EAN: 3432240505811
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Dárková sada”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, hořký pomeranč”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořeněné tóny, kardamom, dubové dřevo, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Cartier Déclaration - EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml
Cartier Déclaration – EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml
2399