Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 150 ml

2380 

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 150 ml od známého předního výrobce Carolina Herrera , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 150 ml – nyní můžete mít za 2380 Kč.

Katalogové číslo: 8411061002865 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 150 ml od dodavatele s dobrým jménem Carolina Herrera je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Bad Boy Le Parfum je aromatická dřevitá vůně. První pocit při zkoušení Bad Boy Le Parfum je téměř energetický výboj. Citrusová exploze grapefruitu, nejhranější a nejsmutnější z citrusů, v ní vede dialogy s překvapivou brilancí odvážného konopného akordu. Srdce prozrazuje, jak dobře spolu černý pepř a pelargónie vycházejí. V základech je drzý a sexy kožený akord, který se spojuje s vetiverem, nejcharakterističtějším a nepředvídatelným dřevitým tónem klasické pánské parfumerie. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061002865
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), černý pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, konopí”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}.  . . . . . . . . .
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum - EDP 100 ml
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 150 ml
2380