Byredo De Los Santos – EDP 50 ml

3619 

Byredo De Los Santos – EDP 50 ml od známé značky Byredo . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Byredo De Los Santos – EDP 50 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 3619 Kč.

Katalogové číslo: 7340032862645 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo De Los Santos – EDP 50 ml od známé společnosti Byredo je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

De Los Santos od značky Byredo je unikátní parfémová voda, která vás zahřeje díky spojení pižmových a ambrových tónů. Tato vůně je oslavou vzpomínek na milovanou osobu a připomíná krásu i pomíjivost života. Jedinečné bylinné akordy šalvěje osladí fantastické tóny mirabelky. Tóny láskyplné skalní růže, která je ošlehaná drsností skalisek, se mísí s uklidňují lehce kořeněnou notou kořenu kosatce. Dlouhotrvající akordy pižma, které se v základu váže na nezapomenutelné pryskyřičné aroma olibana, umocňuje tajemná krása ambroxanu. Vzdejte hold životu s vůní Byredo De Los Santos. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032862645
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, mirabela”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen kosatce, skalní růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”olibanum, pižmo, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”pižmová, ambrová”}}.  . . . . . . . . .
Byredo De Los Santos - EDP 100 ml
Byredo De Los Santos – EDP 50 ml
3619