Bruska na nehty Excellent PRO Master Power

1690 

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power od výrobce s dlouholetou historií je k dostání teď opravdu levně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Bruska na nehty Excellent PRO Master Power zrovna nyní za cenu 1690 Kč.

Popis

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power od společnosti s dlouholetou tradicí lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power

Nový model frézky se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a vysokým výkonem. Moderní design založený na dlouholetých zkušenostech. Moderní technologické postupy, nejlepší materiály a komponenty a pečlivé zpracování jsou zárukou vysoké kvality.

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power s výkonem 45W je určena především pro profesionální nehtové stylisty, ale je ideální i pro domácí použití. Frézka MASTER je výsledkem dlouhodobých testů a kontrol, jejichž výsledkem je spolehlivá, kvalitní a cenově dostupná frézka. Pečlivě vybrané a nejméně poruchové díly a komponenty umožnily vytvořit malý, tichý, ale výkonný stroj. Díky lehké a ergonomické rukojeti je práce rychlá a příjemná. Výměna nástavců je snadná díky otočnému zámku. Dotykový displej minimalizuje riziko prachu uvnitř frézy. Dalším bonusem je držák rukojeti frézy, do kterého ji můžete odložit, když ji nepoužíváte, a který lze také snadno vyjmout. Výkon lze regulovat buď knoflíkem na jednotce, nebo pedálem, který je součástí sady. Zabudovaný LCD displej zobrazí rychlost otáček.

Bruska na nehty slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Díky regulaci otáček je také vhodná pro klasickou manikúru a pedikúru. 

Součástí balení je: hlavní ovládací panel, bruska, sada brusných nástavců a držák rukojeti.

Technické údaje: 
Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz 
Výkon: 45W
LCD displej
Otáčky: regulovatelné do 35 000 otáček za minutu 
Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý 
 

 

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: 720039
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Bruska na nehty Excellent PRO Master Power
Bruska na nehty Excellent PRO Master Power
1690