Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her – EDP 50 ml

2019 

Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her – EDP 50 ml od skvělé a známé značky Bottega Veneta lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her – EDP 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3614229144437 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her – EDP 50 ml od skvělé značky Bottega Veneta , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Bottega Vendeta se vrací k podstatnému a nově definuje pojem modernosti. Nová vůně Illusione Tonka Solaire spojuje jednoduchost a luxus, takže si ji oblíbí všechny ženy. Citrusová hlava vás osvěží a plynule přejde k fíkovému listu, který je v srdci vůně. V závěru je jedinečné vyjádření smyslnosti zaobalené olivovým a vzácným cedrovým dřevem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bottega Veneta
  • EAN: 3614229144437
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, dřevo olivovníku”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, květ pomerančovníku, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fíkový list”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná, květinová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her - EDP 50 ml
Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her – EDP 50 ml
2019