Black Crazy Toner

338 

Black Crazy Toner od značky Black . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Black Crazy Toner momentálně v akci za 338 Kč.

Katalogové číslo: 5077 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Black Crazy Toner od značky s dobrým jménem Black je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Black Crazy Toner poskytne vlasům nejen originální a intenzivní barevné tóny, ale díky jeho speciálnímu semi-permanentnímu složení zároveň dodá hloubkovou péči. Barevné pigmenty vlasy rozjasní a zbaví je únavy. Po použití zůstanou vlasy nádherně jemné a hladké. bez amoniaku vhodné pro všechny typy vlasů pro vytvoření neotřelých trendy odstínů je možné tonery mezi sebou míchat Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, nechejte působit 10 – 20 minut a poté důkladně opláchněte. Dle potřeby postup opakujte. BLACK PROFESSIONAL LINE Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Informace o produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 5077
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml.  . . . . . . . . .
Black Crazy Toner
Black Crazy Toner
338