BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml – Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů

310 

BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml – Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů od výrobce s dlouholetou historií BES je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml – Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů právě teď za cenu 310 Kč.

Katalogové číslo: 8012689101130 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml – Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů od skvělého a známého výrobce BES je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Specifický šampon určený k regeneraci narušených vlasů bez lesku. Přítomnost aktivní látky hydrolyzované pšeničné bílkoviny (přírodní bílkovina získaná z bílkovinového hydrolyzátu pšenice) umožňuje očistit pokožku hlavy a oživit suché vlasy. Hydrolizované pšeničné bílkoviny jsou známy svými účinky, silně ovlivňujícími hydrataci pokožky i vlasů. Tato nová látky rostlinného původu, po proniknutí mezi šupinky kutikuly, vytvoří novou komplexní polymerickou strukturu, která zpevní povrch pokožky a vlasům dodává potřebný tón a lesk. Šampon má aroma směsi exotického ovoce – ananas, mango a papaya. Ošetřující linie Silkat Protein Speciální vlasová kosmetika určená k ošetření vlasů a vlasové pokožky (mytí a regenerace) s obsahem různých rostlinných, minerálních a vitamínových složek. Přípravky zaručují tu nejkvalitnější každodenní péči o vaše vlasy a pokožku. Mají velice příjemnou relaxační ovocnou vůni a jsou určeny jak pro profesionální, tak i pro domácí použití. Řada obsahuje 4 typy šamponů a 1 typ kondicionéru.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689101130
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Suchý vlas. Řada BES Silkat.  . . . . . . . . .
BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml - Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů
BES Silkat Tonificante Shampoo D3 1000ml – Šampon k regeneraci narušených suchých vlasů
310