Bes Movie Colors News 170ml – Bezoxidační přeliv

385 

Bes Movie Colors News 170ml – Bezoxidační přeliv od tohoto výrobce BES je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Bes Movie Colors News 170ml – Bezoxidační přeliv v akci za cenu 385 Kč.

Katalogové číslo: 3894 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Bes Movie Colors News 170ml – Bezoxidační přeliv od dodavatele s dobrým jménem BES . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Bes Movie Colors – bezoxidační přeliv na vlasy Přeliv je na bázi včelího vosku, dosáhnete s ním regeneračního tónování vlasu. Neobsahuje amoniak, není potřeba míchat s oxidačním prostředkem. Používá se samostatně, nemá zesvětlovací schopnost. Obsahuje hydroxy ovocné kyseliny, které napomáhají dosáhnout intenzivně zářivé kreativní barvy s vysokým módním efektem a leskem. Používá se na tónování přirozených vlasů nebo vlasů předtím odbarvených a nebo v kombinaci s maskou Midoplou (linie Colour Lock) jako “barevná maska”. Movie naneste štětcem na čisté a mírně navlhčené vlasy. Nechte působit 20-30min. bez tepelného zdroje. Následně vlasy umyjte šamponem Amphoten pH 5,5 a aplikujte balzám Emulze D (linie Colour Lock). Vydrží 6 až 8 mytí v závislosti na struktuře vlasu. Pokud jsou narušené porézní vlasy nebo vlasy vyšisované od sluníčka a dobře by nereagovaly na klasickou barvu, doporučujeme aplikovat tzv. barevnou masku, tzn. smíchat regenerační masku na vlasy Mascheru Midopla + barvný přeliv Movie Colors. Předností tohoto kroku je, že v jednom úkonu vlas regenerujete a současně tónujete, poté spláchněte vodou.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 3894
  • Další vlastnosti: Objem 170 ml.  . . . . . . . . .
Bes Movie Colors News 170ml - Bezoxidační přeliv
Bes Movie Colors News 170ml – Bezoxidační přeliv
385