BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml – Balzám na chemicky ošetřené vlasy

373 

BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml – Balzám na chemicky ošetřené vlasy od výrobce s dobrým jménem BES je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml – Balzám na chemicky ošetřené vlasy cenově vychází na 373 Kč.

Katalogové číslo: 8012689212027 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml – Balzám na chemicky ošetřené vlasy od přední značky BES – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Toto ošetření proniká do struktury vlasů a napomáhá k její obnově. Díky účinosti svých výtažků z A.H.A. kyselin jsou vlasy méně porézní, více lesklé a chráněné. Vlasová linie Hergen Hergen je profesionální řada, která byla vyvinuta speciálně pro kadeřnické salony. Výrobky jsou rozděleny do 4 různých řad. Byly vyvinuty podle nejnovějších vědeckých výzkumů pro dosažení nejvyšší kvality a efektivnosti. Jedná se o speciální ošetření, které posiluje strukturu vlasů na základě esenciálních aminokyselin a A.H.A. kyselin z ovoce. Tato linie s velkou koncentrací výživných látek je určena na vlasy suché a porézní. Obsahuje vitamín C v pětkrát větší koncentraci než je normálně obsažen v pomerančích a jiných citrusových plodech. Dále jsou tady zastoupeny esenciální oleje (získané z květů pomeranče), které zvyšují účinek vitamínů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689212027
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Hergen.  . . . . . . . . .
BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml - Balzám na chemicky ošetřené vlasy
BES Hergen Leave-In Treatment For Color Hair 300ml – Balzám na chemicky ošetřené vlasy
373