BES Hergen Leave-In Enriching 300ml – Výživný balzám

383 

BES Hergen Leave-In Enriching 300ml – Výživný balzám od kvalitního výrobce BES je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. BES Hergen Leave-In Enriching 300ml – Výživný balzám výhodně ted u nás za 383 Kč.

Katalogové číslo: 8012689213055 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

BES Hergen Leave-In Enriching 300ml – Výživný balzám od známé kvalitní značky BES , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Tento balzám okamžitě navrací suchým a poškozeným vlasům výživu, aniž by je jakkoli zatížil. Vlasy jsou po něm hebké, snadno rozčesatelné. Vlasová linie Hergen Hergen je profesionální řada, která byla vyvinuta speciálně pro kadeřnické salony. Výrobky jsou rozděleny do 4 různých řad. Byly vyvinuty podle nejnovějších vědeckých výzkumů pro dosažení nejvyšší kvality a efektivnosti. Jedná se o speciální ošetření, které posiluje strukturu vlasů na základě esenciálních aminokyselin a A.H.A. kyselin z ovoce. Tato linie s velkou koncentrací výživných látek je určena na vlasy suché a porézní. Obsahuje vitamín C v pětkrát větší koncentraci než je normálně obsažen v pomerančích a jiných citrusových plodech. Dále jsou tady zastoupeny esenciální oleje (získané z květů pomeranče), které zvyšují účinek vitamínů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689213055
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada BES Hergen.  . . . . . . . . .
BES Hergen Leave-In Enriching 300ml - Výživný balzám
BES Hergen Leave-In Enriching 300ml – Výživný balzám
383