BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml – Rekonstrukční maska

450 

BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml – Rekonstrukční maska od přední společnosti BES lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml – Rekonstrukční maska – nakoupíte u nás nyní za 450 Kč.

Katalogové číslo: 8012689121145 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml – Rekonstrukční maska od známého dodavatele BES je momentálně ve výhodné akci. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Maska Maschera Midopla obsahuje vyváženou kombinaci bílkovin, která regeneruje strukturu vlasů. Přípravek je především určen na rekonstrukci vlasů. Používá se hlavně na vlasy suché, chemicky ošetřené (barvení, trvalá, odbarvení) a na citlivou pokožku. Pomocí sójových proteinů navrací vlasům vitalitu, pevnost a lesk. Ošetřující linie Colour Lock Je linie výrobků, která zaručuje po nabarvení barvami BES HI-FI nebo BES Professional stabilitu barvy ve vlasech, a to při dodržení správného postupu barvení i následného ošetření vlasů přípravky Colour Lock. Colour Lock patří mezi ošetřující linie s kyselým pH s nabídkou specifických výrobků určených k použití před a po barvení vlasů. V této řadě najdete přípravky k ustálení pH ihned po barvení, přípravky k udržení pH následující týdny po nabarvení jako prevenci proti oxidaci barvy či přípravky určené k eliminaci barevných skvrn.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689121145
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Colour Lock.  . . . . . . . . .
BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml - Rekonstrukční maska
BES Colour Lock Midopla Hair Mask 1000ml – Rekonstrukční maska
450