BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení

370 

BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení od značky s dlouholetou tradicí BES lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení stojí u nás 370 Kč.

Katalogové číslo: 8012689121008 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení od našeho předního výrobce BES , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Emulze D ustálí pH ihned po barvení. Přípravek je určen k použití po chemickém ošetření vlasů (barvení, trvalá, odbarvení). Okamžitě neutralizuje vysoké pH do přirozených podmínek. Ošetřující linie Colour Lock Je linie výrobků, která zaručuje po nabarvení barvami BES HI-FI nebo BES Professional stabilitu barvy ve vlasech, a to při dodržení správného postupu barvení i následného ošetření vlasů přípravky Colour Lock. Colour Lock patří mezi ošetřující linie s kyselým pH s nabídkou specifických výrobků určených k použití před a po barvení vlasů. V této řadě najdete přípravky k ustálení pH ihned po barvení, přípravky k udržení pH následující týdny po nabarvení jako prevenci proti oxidaci barvy či přípravky určené k eliminaci barevných skvrn.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689121008
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Colour Lock.  . . . . . . . . .
BES Colour Lock Emulsione D 1000ml - Balsám pro ustálení pH ihned po barvení
BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení
370