BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml – Šampon na neutralizaci žlutých tónů

850 

BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml – Šampon na neutralizaci žlutých tónů od společnosti s dlouholetou tradicí BES je k dostání výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml – Šampon na neutralizaci žlutých tónů – nakoupíte u nás nyní za 850 Kč.

Katalogové číslo: 8012689104056 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml – Šampon na neutralizaci žlutých tónů zboží dodává BES je k dostání za výborné peníze. Získejte tento produkt bezpečně online.

Šampon vhodný pro šedivé, bílé či zesvětlené nebo odbarvované vlasy zajistí neutralizaci a redukci žlutých, zlatých či žlutooranžových odstínů ve vlasech. Zároveň povznese a oživí vzhled přirozených šedivých a bílých vlasů a taktéž v nich redukuje žlutý odstín, který může vzniknout nežádoucím působením smogu nebo jiným znečištěním vlasů. Slouží také jako základ pro platinové a ultra platinové tóny. V případě použití na ultra světlé základy porézních vlasů může vzniknout modrofialový efekt. O vlasy rovněž skvěle pečuje a propůjčuje jim perfektní hebkost a zdravý vzhled. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Naneste rovnoměrně šampon na vlasy a nechejte působit dle požadovaného výsledku. Doba působení: 3 minuty – zajistí neutralizaci a přirozený chladný tón 5 minut – zajistí neutralizaci a ledový chladný tón více než 5 minut – zajistí neutralizaci a zanechá modrý tón Tip: Pro maximální neutralizaci je vhodné pokračovat s následnou péči maskou na vlasy. Kombinace šamponu a masky intenzivněji redukuje nežádoucí teplé žlutooranžové tóny a přispívá k dosažení maximální neutralizace na zlatých a intenzivně žlutých odstínech. Vzhledem k velmi rychlé neutralizační síle je vhodné vizuálně kontrolovat průběh působení. Doporučení: U velmi porézních vlasů doporučujeme naředit šampon s vodou nebo jej smíchat se šamponem Arctic Grey. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689104056
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml - Šampon na neutralizaci žlutých tónů
BES Color Reflection Shampoo Cool-it 1000ml – Šampon na neutralizaci žlutých tónů
850