BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml – Maska na zvýraznění fialových odstínů

425 

BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml – Maska na zvýraznění fialových odstínů od společnosti s výborným jménem BES . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml – Maska na zvýraznění fialových odstínů momentálně k dispozici za 425 Kč.

Popis

BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml – Maska na zvýraznění fialových odstínů značky s tradicí a dobrou pověstí BES je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Maska poskytuje vlasům vysoce intenzivní, dlouhotrvající a lesklé barvy v odstínech fialové a indigo. Zároveň o vlasy dokonale pečuje, vyživuje je, obnovuje jejich pH a snižuje pórovitost. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 – 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na středně tmavé základy nabízí vysoký lesk a živost odstínů fialové, červenofialové či indigo. Při aplikaci na středně světlé základy zajistí podstatnější výsledek, rozzáří a posílí fialové odstíny. Při aplikaci na blond nebo odbarvené vlasy dodá fialovo levandulový odstín v závislosti na délce působení. Tip: Maska v kombinaci se šamponem zajistí vlasovou repigmentaci. Na světlých základech lze dosáhnout intenzivnější chromatičnosti. V kombinaci s Arctic Grey je možné docílit pastelových a kovových tónů. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 5886
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml - Maska na zvýraznění fialových odstínů
BES Color Reflection Mask Violet Rays 300ml – Maska na zvýraznění fialových odstínů
425