BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml – Maska na zvýraznění hnědých odstínů

425 

BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml – Maska na zvýraznění hnědých odstínů s pečetí kvality od BES – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml – Maska na zvýraznění hnědých odstínů v současnosti pořídíte za cenu 425 Kč.

Popis

BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml – Maska na zvýraznění hnědých odstínů od výrobce s dlouholetou historií BES lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Vlasová maska dokonale podtrhne teplé i studené odstíny hnědé barvy, navrátí chybějící vitalitu a lesk. Zároveň o vlasy dokonale pečuje, vyživuje je, obnovuje jejich pH a snižuje pórovitost. Vhodná pro barevné odstíny od úrovně 3 do úrovně 7. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 – 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na tmavé základy získají vlasy výrazné, kaštanové odstíny. Při aplikaci na středně světlé a středně tmavé základy lze dosáhnout teplých hnědých odstínů různé intenzity v závislosti na délce působení. Blond nebo odbarvené vlasy získají odstíny v čokoládových, kaštanových nebo oříškových tónech v závislosti na délce působení a stávající pigmentaci. Tip: Maska v kombinaci se šamponem na světlých základech dosahuje repigmentačních výsledků. Pro méně teplé odstíny je vhodná kombinace Hot Chocolate s Arctic Grey. Za účelem multichromatických odstínů je možné kombinovat Hot Chocolate s dalšími barvami. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 5884
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Hnědý vlas. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml - Maska na zvýraznění hnědých odstínů
BES Color Reflection Mask Hot Chocolate 300ml – Maska na zvýraznění hnědých odstínů
425