BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml – Maska na zvýraznění červených odstínů

425 

BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml – Maska na zvýraznění červených odstínů od dodavatele se skvělou pověstí BES . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml – Maska na zvýraznění červených odstínů levně za cenu 425 Kč.

Popis

BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml – Maska na zvýraznění červených odstínů od přední značky BES je u nás za výhodnou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Vysoce pigmentovaná maska zajistí vlasům dokonalé odstíny červené od mahagonové až po měděnou. Barvě propůjčuje vyšší intenzitu a delší životnost. O vlasy také dokonale pečuje, vyživuje je, obnovuje jejich pH a snižuje jejich pórovitost. Použití: Při aplikaci je doporučeno použití ochranných rukavic. Masku nanášejte štětcem či hřebenem rovnoměrně do vlasů, nechejte působit 3 – 5 minut dle požadovaného výsledku. Poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na barevný základ na úrovních 4 a 5 získají vlasy dokonalé prozáření. Při aplikaci na barevný základ na úrovních 6 a 7 dodává vyšší intenzitu, posiluje barevné odlesky a propůjčuje červený odstín v závislosti na délce působení, výchozí barevné úrovni a typu vlasů. Při aplikaci na blond základ na úrovních 8, 9 a 10 barví na červenou barvu s různou intenzitou výsledku v závislosti na délce působení, výchozí barevné úrovni a pórovitosti vlasů. Tip: Kombinace masky a šamponu propůjčuje vlasům intenzivnější, zářivější barvy s delší životností. BES COLOR REFLECTION Italská značka vlasové kosmetiky, která nejen ve svém názvu vyzdvihuje skutečnou krásu vlasů, aktivní zkušenosti kadeřníků, kteří s ní spolupracují a vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, přichází na trh s novou řadou, s níž popustí uzdu své kreativitě nejeden kadeřník, stylista nebo kdokoliv, kdo touží po novém, dokonale živém a intenzivním barevném odstínu. Série produktů Color Reflection je obohacena o řadu přírodních složek, jako jsou arganový, rýžový, sójový či slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E a díky nim zůstávají vlasy maximálně jemné, vyživené, vitální a oslnivě krásné. Pomyslnou třešničkou na dortu těchto produktů je inovativní složení bez obsahu silikonů, parabenů a parafinů.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 5889
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Color Reflection.  . . . . . . . . .
BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml - Maska na zvýraznění červených odstínů
BES Color Reflection Mask Fire Limit 300ml – Maska na zvýraznění červených odstínů
425