BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml – Lak na vlasy se silnou fixací

340 

BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml – Lak na vlasy se silnou fixací od značky BES je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml – Lak na vlasy se silnou fixací – nyní můžete mít za 340 Kč.

Katalogové číslo: 8012689330189 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml – Lak na vlasy se silnou fixací od značky s dlouholetou tradicí BES . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Přípravek dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální přiskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů se schopností odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání přípravkem Použití: Před aplikací protřepejte. Nastříkejte ze vzdálenosti cca 30 cm. STYLINGOVÁ ŘADA BES PROFESSIONAL HAIR FASHION BES Professional Hair Fashion je nová stylingová řada, která obsahuje arganový olej a výtažek z mučenky jedlé (marakuja). Není jen novým pojetím modních trendů, ale i nabídkou produktů, které dokáží vlasy ochránit a posílit jejich strukturu. Tato řada se skládá ze specifických produktů navržených takovým způsobem, aby kadeřník měl maximálně volné pole působnosti a přitom byl zachován velký výběr těch nejvhodnějších přípravků. Velice zajímavá je také možnost některé produkty mezi sebou míchat a získat tak nové a nové vlastnosti (krásu, zdraví a energii) dané přírodními složkami obsaženými v receptuře přípravků: arganovým olejem a výtažkem z mučenky jedlé. Řada BES Professional Hair Fashion obsahuje hotové výrobky s prvotřídními kosmetickými vlastnostmi, které vlasy respektují a chrání. Výrazná parfemace dodává pocit svěžesti a přirozenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689330189
  • Další vlastnosti: Objem 400 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml - Lak na vlasy se silnou fixací
BES Beauty & Science Styling Hair spray 400ml – Lak na vlasy se silnou fixací
340