BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170

2281 

BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170 od našeho známého výrobce BeautyRelax , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170 za bezkonkureční cenu 2281 Kč.

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170 od dodavatele se skvělou pověstí BeautyRelax je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Bude o vaši pleť pečovat dokonale hned dvakrát. Vyčistí a následně vaši pleť omladí. Z jedné strany je ultrazvuková „špachtle“. Na straně druhé váleček s technologií EMS lifting. Vysokofrekvenční vibrace pro nekompromisní hloubkové čištění. EMS lifting pro stimulaci kolagenních a elastických vláken. Pleť můžete ionizovat kladnými nebo zápornými ionty. Šetřete za drahé kosmetické zákroky ještě dnes! Nespornou výhodou působení iontů je lepší přirozené absorbování vlhkosti. BeautyRelax dermatwin má funkci záporných i kladných iontů. Kladné ionty – přispívá k obnově kolagenových vláken, pomáhá k důkladnému čištění pleti Záporné ionty – násobně zvyšují schopnost absorbovat výživové látky z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky, celkově osvěžuje pleť, uvolňuje svalovou tkáň a působí antimikrobiálně.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166106611
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170
BeautyRelax Kosmetický přístroj k hloubkovému čištění a omlazení pleti Dermatwin BR-1170
2281