Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci

1230 

Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci od kvalitní společnosti Barbicide je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci , produkt koupíte ted u nás za 1230 Kč.

Popis

Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci od výrobce s mnohaletou tradicí Barbicide , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Skleněná nádoba slouží k dezinfekci nůžek, hřebenů a nástrojů pro péči o nehty. Nadčasový džbánek Barbicide je celosvětově uznáván jako symbol účinné dezinfekce. Průhledný vzhled a charakteristická modrá barva je vidět v tisících kadeřnických salónech po celém světě, také v nehtových salónech, lázních a fitness centrech. Sklo je dostatečně velké, aby nástroje mohly být zcela ponořeny do dezinfekčního roztoku. Gumový kroužek ve spodní části nádoby zajišťuje neklouzavou pevnou základnu. Všechny kovové kusy jsou z nerezové oceli. Vyjímatelná obrazovka umožňuje vyjmutí nástrojů bez kontaktu s roztokem na kůži. Použití: Koncentrát Barbicide smícháme s vodou v poměru 1:16 (60 ml na 1l vody). V roztoku ponoříme na podstavci (sítku) uložené nástroje a příslušenství. Doba dezinfekce: min. 3 minuty, doporučuje se 10 minut. Vydezinfikované nástroje a příslušenství vyjmeme a odložíme na čisté místo. Dezinfekce by neměla trvat déle než 30 minut. BARBICIDE Barbicide sleduje svůj původ až do roku 1947 v New Yorku, kde učitel přírodních věd Maurice King nejprve přišel s dezinfekčním roztokem, který v kadeřnických kruzích představoval velký boom. Maurice byl odhodlán stanovit vyšší standard pro čistotu a jeho průlomová receptura distribuovaná v průhledných, skleněných nádobách odstranila veškeré bakterie a houby z hřebenů, břitev a dalších nástrojů holičů. Zatímco jiné značky dezinfekčních prostředků mají tendenci vyblednout, brilantní modrý Barbicide si vždy udržoval svou barvu v průběhu času. Důvěryhodní holiči využili tuto skutečnost ve svůj prospěch a pozastavili hřebeny ve stylové modré tekutině, aby ji mohli zákazníci vidět. Barbicide, uznávaný symbol dokonalé hygieny salónu, je součástí stálé sbírky Národního muzea americké historie v Smithsonian. V roce 1988 Ben King převzal plášť otcovské společnosti King Research a rozšířil nabídku značky Barbicide a nabídku produktů. King King / BlueCo Brands dnes sídlí v Milwaukee ve Wisconsinu. Společnost také vyvíjí nemocniční dezinfekční prostředky pro řadu průmyslových odvětví a nabízí řadu spotřebních produktů pro každodenní použití Od roku 2007 KING RESEARCH INTERNATIONAL se sídlem v Reichertshofenu v Německu podporuje a posiluje celosvětovou přítomnost Barbicide na evropském trhu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Barbicide
  • EAN: 017922542112
  • Další vlastnosti: Objem 1100ml.  . . . . . . . . .
Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci
Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci
1230