BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX

3230 

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX od kvalitního výrobce BaByliss PRO lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX právě nyní za skvělou cenu 3230 Kč.

Popis

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX od společnosti BaByliss PRO je k získání právě teď u nás za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Tento fén byl především vyvinutý pro Barber salony, je ideální pro sušení vlasů a vousů. Ergonomický tvar fénu usnadňuje manipulaci při práci. Motor EDM Technology 5.0, dlouhá životnost až 10 000 hodin, ionizační funkce, ergonomický design, závěsné očko, 2 rychlosti/3 teploty, tlačítko studeného vzduchu, odnímatelný zadní filtr, balení obsahuje vzduchovou trysku, sáček pro uložení fénu a lešticí hadřík. Napětí: 230 – 240 V. Rychlost vzduchu: 180 km/h. Průtok vzduchu: 93 m3/h. Délka kabelu: 2,7 m. Hmotnost: 540 g. Vyrobeno v Itálii.

 

Informace o produktu

  • Značka: BaByliss PRO
  • EAN: 3030050144543
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX
BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX
3230