AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem

59 

AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem od společnosti s výborným jménem Avon – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem – produkt momentálně prodáváme za 59 Kč.

Popis

AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem od této značky Avon je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem

Antibakteriální hydratační sprej na ruce s 64% obsahem alkoholu

Avon Care hydratační antibakteriální sprej na ruce s dezinfekčním alkoholem a formulací bez oplachování je ultra pohodlné řešení, které se perfektně hodí do vaší kabelky.

  • Použití: antibakteriální dezinfekční sprej na ruce
  • Jak to funguje: receptura s glycerinem a 64% alkoholu účinně dezinfikuje a stará se o správnou hydrataci pokožky rukou
  • bez vůně, dermatologicky testováno

 

Potřebujete rychle dezinfikovat ruce? Hydratační sprej na ruce Avon Care poskytuje pohodlnou antibakteriální ochranu, kterou můžete aplikovat několikrát během dne. 64% alkoholu přítomného ve složení účinně dezinfikuje pokožku, zatímco glycerin pomáhá chránit pokožku před suchem. Produkt je šetrný k pokožce a může ho používat celá rodina. Náš antibakteriální sprej funguje okamžitě, je bez vůně a funguje skvěle za všech okolností.

Jak používat antibakteriální hydratační sprej na ruce Avon Care?
Nastříkejte produkt na pokožku a třepejte mezi rukama po dobu cca. 20 sekund, dokud se plně neabsorbuje. Neoplachujte.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Avon
  • EAN: 854777
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem
AVON Antibakteriální sprej na ruce s 64% alkoholem
59