Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark

1490 

Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark od skvělé značky Aromacare je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark momentálně k dispozici za 1490 Kč.

Katalogové číslo: 8595654700694 Kategorie: , Štítek:

Popis

Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark od společnosti s výborným jménem Aromacare je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Tento difuzér odpařuje vodu za pomoci ultrazvukových vln, bez použití tepla. Díky tomu se éterické oleje rozkládají na mikročástice, aniž by se olej zahříval a tím si oleje zachovávají nejen původní vůni, ale hlavně léčivé účinky. Při správném výběru éterického oleje působí léčivě proti bolestem hlavy, nespavosti, ale i na různé typy rýmy a alergie. Rozsah léčebných účinků éterických olejů je velice rozmanitý. Zároveň je chod zařízení velmi tichý. Bez přidání éterických olejů slouží difuzér jako zvlhčovač vzduchu. Je vhodný do obytných prostor, zasedacích místností, ale i masážních a kosmetických salónů a wellnes center. S použitím éterických olejů naopak je vhodné použití v soukromém prostoru nebo v relaxačních zónách. K dokonalé atmosféře přispěje i tlumené podsvícení v různých barvách a intenzitě. Použití: Naplňte nádobku studenou vodou a stiskněte tlačítko. Difuzér začne okamžitě vytvářet studenou vodní páru. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne, nehrozí tedy žádné riziko požáru jako při používání klasických aromalamp s použitím otevřeného ohně. Parametry: Objem: 400 ml Spotřeba tekutiny: 40 ml/hod Napájení: síťový adaptér (součástí) Rozměry: 17 x 15 cm LED osvětlení, sedm barev. Automatické vypnutí po vyčerpání náplně. Čtyři stupně časovače – 1 hod/3 hod/6 hod a nepřetržitý provoz. Bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Tichý chod. AROMACARE Každodenní stres v dnešním uspěchaném světě lemovaném šedými a zatuchlými ulicemi. Kdo poradí, kde najít svou oázu klidu? My známe odpověď! Zkuste aroma difuzéry společnosti AromaCare, které navodí příjemnou atmosféru v každém interiéru. Bez vonného oleje najdou difuzéry využití jako zvlhčovače vzduchu. Optimální vlhkost vzduchu se má pohybovat v intervalu 40 – 60 %, příliš vlhký vzduch napomáhá množení bakterií a plísní, oproti tomu suchý vzduch podněcuje ke kašli, dehydratuje pokožku a je příčinou špatného spánku. Při použití s vonným olejem zapojíte Vaše čichové buňky a v případě, že aplikujete některou esenci s působením na lidský organismus, můžete pocítit i léčebné účinky, např. zmírnění astmatu nebo bolesti hlavy, zklidnění mysli apod. Difuzéry AromaCare jsou lákavé svým designem, mají LED podsvícení a jsou založeny na působení ultrazvukových vln na obsah difuzéru, čímž v případě použití éterických olejů nedochází k jejich tepelné degradaci. Navíc nehrozí riziko vzniku požáru. Vyrobeny jsou z odolného materiálu a téměř bezhlučné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Aromacare
  • EAN: 8595654700694
  • Další vlastnosti: Objem 1 ks.  . . . . . . . . .
Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark
Aromacare Aroma Difuzér Mantra Dark
1490