Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light

1150 

Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light od společnosti s dlouholetou tradicí Aromacare je k sehnání u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light za bezkonkureční cenu 1150 Kč.

Katalogové číslo: 8595654700472 Kategorie: , Štítek:

Popis

Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light od přední společnosti Aromacare – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Tento difuzér odpařuje vodu za pomoci ultrazvukových vln, bez použití tepla. Díky tomu se éterické oleje rozkládají na mikročástice, aniž by se olej zahříval a tím si oleje zachovávají nejen původní vůni, ale hlavně léčivé účinky. Při správném výběru éterického oleje působí léčivě proti bolestem hlavy, nespavosti, ale i na různé typy rýmy a alergie. Rozsah léčebných účinků éterických olejů je velice rozmanitý. Zároveň je chod zařízení velmi tichý. Bez přidání éterických olejů slouží difuzér jako zvlhčovač vzduchu. Je vhodný do obytných prostor, zasedacích místností, ale i masážních a kosmetických salónů a wellnes center. S použitím éterických olejů naopak je vhodné použití v soukromém prostoru nebo v relaxačních zónách. K dokonalé atmosféře přispěje i tlumené podsvícení v různých barvách a intenzitě. Použití: Naplňte nádobku studenou vodou a stiskněte tlačítko. Difuzér začne okamžitě vytvářet studenou vodní páru. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne, nehrozí tedy žádné riziko požáru jako při používání klasických aromalamp s použitím otevřeného ohně. Parametry: Objem: 200 ml Spotřeba tekutiny: 40 ml/hod Napájení: síťový adaptér (součástí) Rozměry: 17 × 8,7 cm LED osvětlení, sedm barev. Automatické vypnutí po vyčerpání náplně. Čtyři stupně časovače – 1 hod/3 hod/6 hod a nepřetržitý provoz. Bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Tichý chod. AROMACARE Každodenní stres v dnešním uspěchaném světě lemovaném šedými a zatuchlými ulicemi. Kdo poradí, kde najít svou oázu klidu? My známe odpověď! Zkuste aroma difuzéry společnosti AromaCare, které navodí příjemnou atmosféru v každém interiéru. Bez vonného oleje najdou difuzéry využití jako zvlhčovače vzduchu. Optimální vlhkost vzduchu se má pohybovat v intervalu 40 – 60 %, příliš vlhký vzduch napomáhá množení bakterií a plísní, oproti tomu suchý vzduch podněcuje ke kašli, dehydratuje pokožku a je příčinou špatného spánku. Při použití s vonným olejem zapojíte Vaše čichové buňky a v případě, že aplikujete některou esenci s působením na lidský organismus, můžete pocítit i léčebné účinky, např. zmírnění astmatu nebo bolesti hlavy, zklidnění mysli apod. Difuzéry AromaCare jsou lákavé svým designem, mají LED podsvícení a jsou založeny na působení ultrazvukových vln na obsah difuzéru, čímž v případě použití éterických olejů nedochází k jejich tepelné degradaci. Navíc nehrozí riziko vzniku požáru. Vyrobeny jsou z odolného materiálu a téměř bezhlučné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Aromacare
  • EAN: 8595654700472
  • Další vlastnosti: Objem 1 ks.  . . . . . . . . .
Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light
Aromacare Aroma Difuzér Dharma Light
1150